English

Trafikonin flori dhe sende me vlerë, zbutet masa e sigurisë për të arrestuarit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

U arrestuan si pjesë e një grupi kriminal që trafikonte mallra te vjedhura me vlere nga Franca ne Shqipëri, apeli i GJKKO jep vendimet.

- Advertisement -

Zbutet masa e sigurisë për disa prej te arrestuarve. Arrest ne shtëpi për Gentian Agën, arrest shtëpie për Adil Shehun, detyrim paraqitje për argjendarin Vangjush Kashara.

Kujtojmë se GJKKO caktoi masat e sigurisë “Arrest me burg” për shtetasit:

Sokol Idrizaj

Elda idrizaj, bashkëshorja e Idrizajt

Vangjush Kashari, biznesmen në shitjen e sendeve me vlerë

Agustin Mesuli

Altin Doda

Florjan Bakri

Tomor Baruti

Gentian Aga

Aldi Shehi

Ndërkohë që për shtetasin Dejvi Skenderi u caktua masa e sigurisë “Detyrim Paraqitje”.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?