English

Tritol makinës së kreut të ‘Rithemelimit’ në Vaun e Dejës, Benard Ndreca

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një sasi lënde plasëse i është vendosur makinës tip ‘Audi’ në pronësi të kreut të Rithemelimit në Vaun e Dejës, Benard Ndreca.

- Advertisement -

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në orën 7:10 të mëngjesit, ku shpërthimi ka ndodhur pikërisht në momentin që Ndreca ka hipur në automjet.

“Rreth orës 07:10, në fshatin Paçram, Vau i Dejës, në pjesën e përparme të automjetit tip “Audi”, në pronësi të shtetasit Bernard Ndreca dyshohet se ka shpërthyer lëndë plasëse.”-  njofton policia.

Nga shpërthimi Ndreca nuk ka pësuar dëmtime, por janë shkaktuar vetëm dëme të pjesshme materiale.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, vijon veprimet intensive në vendngjarje me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.”

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×