English

U abuzua nga rojet kur u çonte kafetë, si u përdhunua 31-vjeçari në Elbasan

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dy persona janë arrestuar në fshatin Mengël të Elbasanit pasi dyshohet se kanë përdhunuar një djalë 31 vjeç me probleme të shëndetit mendor.

- Advertisement -

Denoncimi është bërë nga nëna e djalit e cila ka parë shenja tek i biri dhe shfaqje të një sjellje të frikësuar.

Bledi Jolla dhe Rexhep Balla janë arrestuar nga policia e Elbasanit ndërsa gjatë marrjes në pyetje kanë pranuar pjesërisht ngjarjen.

Njëri prej të dyshuarve ka pranuar se e kanë zhveshur djalin teksa ky i fundit u dërgonte kafenë në vendin ku punonin si roje pranë një objekti privat.

Ndërsa policia dhe psikologët po punojnë për marrjen e mëtejshme në pyetje të 31 vjeçarit, ekspertiza mjekoligjore ka kofirmuar aktin e rëndë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×