English

U gjet i masakruar dhe i zhveshur në pyll, Bledar Dedja u vra nga një 17-vjeçar

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e Bledar Dedjas, i cili u gjet i vdekur në një zonë të izoluar të Pieve del Grappa (Treviso) më 21 janar.

- Advertisement -

Sipas mediave italiane policia arrestoi një 17-vjeçar i cili akuzohet se ka vrarë me thikë 29-vjeçarin shqiptar.

Trupi i pajetë i Dedjas u gjet nga një mik i tij. Ai ishte në një pellg gjaku pak metra larg Mercedes-it të tij B-Class, i braktisur në një rrugicë në pyll.

Shqiptari u gjet me pantallonat dhe të brendshmet e hequra. Autori e goditi disa herë me thikë duke i shpuar mushkëritë.

Gjatë autopsisë janë bërë analiza për të konstatuar nëse viktima ka pasur marrëdhënie seksuale para se të vritej. Në të kaluarën, burri do të kishte pasur probleme familjare të lidhura me gjoja “jetën e tij të dyfishtë”, për shkak të frekuentimit të aplikacioneve të njohjeve online

Ndaj nuk mund të përjashtohet që i mituri i dyshuar për vrasjen të ketë rënë në kontakt me Dedja pikërisht përmes këtyre aplikacioneve.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×