English

U kap me 21 kilogram kokainë, dënohet me 5 vite burg shqiptari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 23 vjeçar shqiptar është dënuar me 5 vite burg nga gjykata italiane, pasi u kap një vit më parë me 21 kilogram kokainë.

- Advertisement -

Sipas mediave italiane 23-vjeçari shqiptar M.D u arrestua në nëntor të vitit të kaluar në Udine, dhe gjatë kontrollit në makinën e tij u gjetën 21 kilogram kokainë.

Tashmë shqiptari do të vuaj dënimin për trafik droge.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?