English

U qëllua nga një makinë në lëvizje, detaje nga konflikti me armë në Lushnjë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një grua ka mbetur e plagosur me armë zjarri pasditen e së enjtes në Lushnjë.

- Advertisement -

Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se Bajame Seneja, 60 vjeç ka mbetur e plagosur në afërsi të varrezave të fshatit Ballagat në Lushnjë.

Mësohet se gruaja është qëlluar me armë zjarri nga një automjet në lëvizje. Burimet paraprake bëjmë më dije se gruaja është jashtë rrezikut për jetën.

Përmes një njoftimi zyrtar policia tha se janë ngritur pika kontrolli në të gjitha hyrje-daljet e qytetit të Lushnjës dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorëve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?