English

U rrëzua nga shtylla ndërsa po punonte, elektriçisti humb jetën në spital

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë rreth orës 13.30, punës në fshatin Kovashicë në Bulqizë.

- Advertisement -

Shtetasi Y.B., me profesion elektriçist  është rrëzuar nga shtylla ndërkohë që punonte e për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Me datë 31.01.2024, rreth orës 13.30, shtetasi Y.B., me profesion elektriçist, gjatë punës në fshatin Kovashicë, në njësinë Administrative Shupenzë, dyshohet se është rrëzuar nga shtylla dhe për pasojë ka mbetur i lënduar.

Shtetasi Y.B., është dërguar në spital për ndihmë mjekësore, por nukarriti të mbijetonte

Grupi hetimor po kryen hetimet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?