English

U shtyp nga makina teksa bënte sfidë në Tik-Tok, vdes 18-vjeçari shqiptar në Itali

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 18-vjeçar shqiptar në Itali ka humbur jetën pas 9 ditësh në koma pasi u shtyp nga një makinë teksa bënte sfidë në Tik-Tok.

- Advertisement -

Lorenzo Pjetrushi ishte duke qëndruar në këmbë në një automjet në lëvizje kur është rrëzuar dhe është shtypur nga një makinë tjetër.

Mediat italiane shkruajnë se ai vdiq dje më 29 janar, në spitalin e Trevisos pas një agonie që zgjati nëntë ditë.

Sfida e re (e çmendur) mbrëmjen e së shtunës teksa bënte ‘surfing’ në kapakun e makinës që drejtohej nga shoku i tij, i kushtoi jetën të riut pasi u rrëzua përtokë dhe u përplas nga një makinë tjetër.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×