English

U vra sot në tokën e tij në Shkodër, 57-vjeçari, ish-pjesëtar i policisë (detaje)

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Sumë, Njësia Administrative Pult, në Dukagjin ku humbën jetën Gjokë e Eduart Gurra, atë e bir.

- Advertisement -

Deri më tani ende nuk dihen detaje në lidhje me vrasjen e 57 vjeçarit dhe djalit të tij, 31 vjeç, banues në lagjen “Partizani”, Shkodër.

Por ajo që dihet është se Gjokë Gurra më parë ka qenë pjesë e policisë ndërsa kohët e fundit është marre vetëm me tregtinë e drunjve dhe një lokal 2-katësh që kanë në Shkodër.

Gjithashtu është mësuar se ata nuk kanë pasur precedentë penal të mëparshëm.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?