English

VIDEO| Aksident i rëndë në Korçë, makina përmbyset mbi asfalt

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident i rëndë është shënuar paraditen e kësaj të premteje në unazën veriore të qytetit të Korçës.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të vendit të quajtur ‘Dritat e Verdha “, aty ku një automjet tip” Volvo” është përmbysur mbi asfalt.

Korrenspondent i Euronews Albania, Xhensil Shkëmbi bën me dije se për fatin e mirë drejtuesi i mjetit ka shpëtuar pa probleme serioze.

Sipas policisë mësohet se në momentin e aksidentit drejtuesi ka humbur kontrollin e mjetit duke sjellë dhe përmbysjen e makinës.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po vijojn ë punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?