English

VIDEO | Digjet makina e punonjësit të policisë në Shkodër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një automjet është djegur pjesërisht në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen “Tre Heronjtë” në Shkodër.

- Advertisement -

Automjeti tip “Mitsubishi” është në pronësi të 54-vjeçarit Sokol Kroni, punonjës policie në Komisariatin e Policisë Shkodër. Automjeti ka qenë i parkuar përpara banesës së policit.

Nga pamjet e siguruara nga Euronews Albania, shihet një person i cili ka vendosur në kokë kapele dhe kapuç teksa i afrohet automjetit.

Pasi i vendos flakën automjetit, ai largohet me shpejtësi nga vendi i ngjarjes. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje, teksa policia vijon hetimet.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?