English

VIDEO| Momenti kur klienti godet me thikë kuzhinierin shqiptar në Selanik

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një klient plagosi me thikë një kuzhinieri shqiptar të një restoranti në Selanik disa ditë më parë.

- Advertisement -

Mediat greke kanë publikuar momentet e ngjarjes së ndodhur brenda restorantit në prani të klientëve të tjerë teksa 52-vjeçari e ka goditur me thikë në stomak kuzhinierin shqiptar 65-vjeçar.

Sipas dëshmisë së dhënë nga kuzhinieri shqiptar, klienti shkonte prej 5 vitesh në restorant.

“Klienti vjen, hyn, e lë motorin para dyqanit. Unë e njoh atë, ai vjen këtu prej pesë vitesh. E kuptova që kishte marrë diçka shumë të rëndë, jo pije alkoolike”, tha kuzhinieri.

”Dua të ha diçka të lehtë”, më tha duke i hapur sytë. “Shumë bukur, i thashë, kam supë pule, kam oriz jeshil” dhe ai më tha, “jo, jo ashtu, pak mish”, ka treguar ai rrethanat se si ndodhi ngjarja.

Arsyeja sipas dëshmive të viktimës, është se klientit nuk i ka pëlqyer mishi që i ka servirur.

I akuzuari ka filluar të ofendojë kuzhinierin dhe gjatë përleshjes e ka plagosur me thikë, ndërsa menjëherë pas kësaj është larguar me vrap.

65-vjeçari u shtrua në spital dhe iu nënshtrua një operacioni.

Për të videon klikoni KETU

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?