English

VIDEO| Pamjet e grabitjes më pistoletë lodër të pikës së këmbimit valutor në Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kanë dalë pamjet e grabitjes me armë lodër të një pike të këmbimit valutor në Tiranë.

- Advertisement -

Policia tha se ngjarja ndodhi rreth orës 20:10 të mbrëmjes së djeshme, në Kombinat, ku një shtetas ende i paidentifikuar, veshur me bluze të kuqe dhe i maskuar, dyshohet se nën kërcënimin e një pistolete lodër, ka vjedhur një shumë parash në një pikë këmbimi valutor, dhe më pas është larguar.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit. Policia ofron 5 mijë euro shpërblim për këdo që jep informacion të vlefshëm  që çon në kapjen e tij.

“Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë vendos në dispozicion të qytetarëve, numrat e telefonit 112 dhe 069 411 8879 duke garantuar anonimatin e plotë të çdo telefonuesi”, bën me dije policia.

Ngjarja ndodhi rreth orës 20:10, në Kombinat. Policia tha se autori, i veshur me bluze të kuqe dhe i maskuar, dyshohet se nën kërcënimin e një pistolete lodër, ka vjedhur një shumë parash dhe më pas është larguar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×