English

Vjosa Osmani uron: 2023 të jetë vit i avancimit të demokracisë dhe ekonomisë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani uroi qytetarët për Vitin e Ri 2023.

- Advertisement -

Ajo u shpreh se shpreson që vit i ri të jetë vit i shpresës, por mbi të gjitha të jetë vit i veprimit për të avancuar gjithnjë e më shumë demokracinë dhe ekonominë e Kosovës, si dhe për të konsoliduar gjithnjë e më tepër prezencën dhe imazhin në çdo cep të botës.

Osmani tha se pavarësisht sfidave që kanë përcjellë vendin përmes dekadave, populli i Kosovës ka dëshmuar se është shpresëplotë dhe i përkushtuar për një të ardhme më të ndritur.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×