English

Von der Leyen viziton Shkupin, nesër në Kosovë, Mal të Zi e Serbi

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, do të nisë të sot një vizitë katërditore në Maqedoninë e Veriut, Kosovë, Mal të Zi, Serbi dhe Bosnjë e Hercegovinë. 

- Advertisement -

Von der Leyen do mbërrijë sot në Shkup dhe ditën e nesërme do të udhëtojë për në Prishtinë dhe më pas në Podgoricë, Beograd dhe Sarajevë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?