English

19-vjeçarja në Durrës vrau dhe groposi babain, flasin të afërmit: Jemi të tronditur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Të tjera detaje kanë dalë lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në fshatin Shënavlash të Durrësit, ku 49-vjeçari Pëllumb Meta dyshohet se u vra me armë zjarri nga vajza e tij 19-vjeçare Hygerta Meta dhe u gropos në oborrin e shtëpisë.

- Advertisement -

Dy të afërm të saj kanë deklaruar për mediat se nuk kanë informacione mbi ngjarjen dhe nëse vërtetë ka qenë vajza ajo që e ka vrarë babain e saj.

Po ashtu, ata kanë treguar se lajmin e kanë marrë vesh përmes mediave dhe janë shprehur se ndihen të tronditur.

“Me këtë fatkeqësi jemi pranë njëri-tjetrit. Shumë u tronditëm. Është traditë e shqiptarit që njoftojmë njëri-tjetrin për fatkeqësi. Nuk e di që e ka bërë vajza e vetë, gjejeni ju. Unë nuk jam shtet”, tha një i afërm i saj.

“Ne e kemi marrë vesh përmes televizorit, ju e keni dhënë njoftimin. Ik tani mos na mërzit më”, tha një tjetër i afërm.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×