English

Dhunuan me leva dhe shkopinj 30-vjeçarin në Korçë, vetëdorëzohen 4 autorët

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Janë vetëdorëzuar në polici 4 personat që dhunuan Ramadan Hasanin dy ditë më parë me leva hekuri dhe shkopinj druri në një lagje periferike të qytetit të Korçës.

- Advertisement -

Burime të siguruara pranë policisë së Korçës bëjnë me dije se Spartak Selimi, Kristi Selimi, Marsel Xhakollari dhe Erion Gura janë dorëzuar pranë drejtorisë vendore të policisë së Korçës.

Nuk dihet në qoftë se 4 personat e përfshirë në sherrin masiv do të arrestohen apo do të procedohen në gjendje të lirë

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?