English

Ishte larguar nga banesa, gjendet një person i pajetë në Korçë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një grua 80-vjeçare është gjetur e pajetë ditën e sotme në lumin e fshatit Mborje.

- Advertisement -

Sipas burimeve nga Policia, ajo nuk ka pasur shenja dhune dhe sipas familjarëve, kjo shtetase vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ishte larguar ditën e djeshme nga banesa.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Korçë-Mëngjesin e sotëm, në lumin e fshatit Mborje, është gjetur pa jetë dhe pa shenja dhune shtetasja L. Th., rreth 80 vjeçe, banuese në Korçë. Nga deklarimet e marra familjarëve të saj, rezulton se kjo shtetase vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ishte larguar nga banesa, ditën e djeshme.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?