Alibeaj mbledh grupin parlamentar dhe Kryesinë, zbardhen emrat e deputetëve në takim

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Partia Demokratike me kryetar të komanduar Enkelejd Alibeajn ka mbajtur këtë të hënë një mbledhje të Kryesisë dhe Grupit Parlamentar.

Deputetët dhe anëtarët e Kryesisë në mbledhjen e thirrur nga Enkelejd Alibeaj:

Grupi i Deputetëve:

- Advertisement -

Eralda Tase Bane

Orjola Pampuri

Dhurata Çupi

Zheni Gjergji

Ferdinand Xhaferraj

Bledion Nallbati

Gazment Bardhi

Kreshnik Collaku

Merita Bakiu

Enkelejd Alibeaj

Selaudin Jakupllari

Dash Sula

Arbi Agalliu

Lefter Gështenja

Andia Ulliri

Flamur Hoxha

Kryesia dhe grupet e punës:

Taulanta Jupi

Indrit Sefa

Roland Bejko

Xhemal Bushati

Fitim Zekthi

Jonila Godole

Taulant zeneli

Marash Logu

Indrit Sefa

Agron Kapllanaj

Endri Hasa

Bujar Hoxha

Xhemal Gjunkshi

LEXO GJITHASHTU:

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kombëtarja e të amputuarve përgatitet për Ligën e Kombeve, flet kapiteni Çela

Përgatitjet në kuadër të Ligës së Kombeve kanë vijuar nga kombëtarja shqiptare e të amputuarve, e cila ka nisur grumbullimin në kryeqytet. Në fundjavë...

Përplasjet ne veri të Kosovës, kryetari i Preshevës: Jam i stresuar dhe i mërzitur

Kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi tha në një intervistë për Euronews Albania se është i stresuar dhe i mërzitur për atë që...

Biznesi francez në Shqipëri rrit investimet, 433 kompani aktive në Shqipëri

Prezenca e investimeve franceze në vendin tonë ka patur një trend rritës përgjatë viteve 2018-2022. Sipas të dhënave të Bankës së Shqipërisë, në fund...

TË FUNDIT

Kombëtarja e të amputuarve përgatitet për Ligën e Kombeve, flet kapiteni Çela

Përgatitjet në kuadër të Ligës së Kombeve kanë vijuar nga kombëtarja shqiptare e të amputuarve, e cila ka nisur grumbullimin në kryeqytet. Në fundjavë...

Përplasjet ne veri të Kosovës, kryetari i Preshevës: Jam i stresuar dhe i mërzitur

Kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi tha në një intervistë për Euronews Albania se është i stresuar dhe i mërzitur për atë që...

Biznesi francez në Shqipëri rrit investimet, 433 kompani aktive në Shqipëri

Prezenca e investimeve franceze në vendin tonë ka patur një trend rritës përgjatë viteve 2018-2022. Sipas të dhënave të Bankës së Shqipërisë, në fund...

“Keq e ka Vuçiç”, Hila analizon çfarë po ndodh në Veri: Fitore në terren për Kosovën

Analisti Dritan Hila tha në një intervistë për Euronews Albania se ngjarja e rëndë e ndodhur 1 ditë më parë në Kosovës me vrasjen...

Kremlini nuk e dënon vrasjen e policit të Kosovës: Po vëzhgojmë nga afër “Veriun”

Kremlini ka thënë të hënën se është duke e vëzhguar nga afër gjendjen në veri të Kosovës, por nuk e dënoi sulmin vdekjeprurës të...

Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×