English

Alibeaj nga Durrësi: Pse nuk vepron drejtësia për Berishën dhe Dakon

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Enkelejd Alibeaj ishte në Durrës, ku kërkoi mbështetjen e listës së Partisë Demokratike për Këshillin Bashkiak.

- Advertisement -

Gjatë fjalës së tij, aii lëshoi akuza të forta ndaj Berishës gjithashtu.

Duke hequr një paralele mes Dakos dhe Berishës, kreu i Partisë Demokratike tha se mungesën e veprimit të drejtësisë ndaj tyre e dikton kryeministri Rama.

Sipas Alibeajt, ka një kusht themelor për largimin e Ramës, që është ikja bashke me të edhe e Metës me Berishën, pasi sipas tij ata të tre mbajnë njëri-tjetrin.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?