English

Avokati 5 ditë në koma, mjekët do ulin dozën e qetësuesve për të parë reagimin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Prej 5 ditësh avokati Sokol Mëngjesi vijon të jetën në koma në reanimacionin e Spitalit të Traumës.

- Advertisement -

Gjendja shëndetësore e tij paraqitet e njëjtë dhe është në monitorim intensiv.

Ditën e hënë stafi mjekësor që e ndjek do të ulë dozën e qetësuesve për të parë nëse do të ketë reagim nga ana e pacientit.

Sokol Mëngjesi u sulmua me mjete të forta nga 3 persona mëngjesin e së mërkurës në zonën e ish-Bllokut.

Policia ka arrestuar 2 persona lidhur me këtë ngjarje, që siç tha lidhet me një proces gjyqësor për një pronë në kryeqytet. ndërkohë që dy agresorët e tjerë janë shpallur në kërkim dhe për kapjen e tyre janë vënë në dispozicion 20 mijë euro.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×