English

Befason Agim Doçi: Ç’më ka mbetur në mendje nga Flor Mumajesi 

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ndërsa në studion e “Now me Erla Mëhillin” diskutohej për Festivalin e Këngës kompozitori Agim Doçi kujtoi një këngë të Flori Mumajesit.

- Advertisement -

Ai tha se kënga “Thjesht të du” ka fraza shumë të bukura dhe me kuptim, që ata që janë në një marrëdhënie i përjetojnë më shumë.

Sipas muzikantëve të ftuar në studio, rëndësia e festivalit po humb ndërsa këngët nuk ngjallin më të njëjtin emocion si më parë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?