English

Berisha takim me partitë joparlamentare në orën 17:00

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha në orën 17:00, do të zhvillojë takim me kryetarët e partive të vogla.

- Advertisement -

Burime për Euronews Albania, bëjnë me dije se Berisha do të takohet me Kryetarin e Partisë Bashkimi Liberal Demokrat, Arian Starova, Kryetarin e Partisë Balli Kombëtar Demokrat, Artur Roshi si dhe Kryetarin e Partisë Demokristiane Nard Ndoka.

Po ashtu në takim do të jetë dhe Sali Shehu i Frymës së Re Demokratike.

Mësohet se takimi do të zhvillohet në selinë blu.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?