English

Berisha uron shqiptarët: Gëzime dhe të mira të keni gjithmonë!

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha uroi shqiptarët nëpërmjet një video-mesazhi kudo ata ndodhen.

- Advertisement -

“Gëzime dhe të mira të keni gjithmonë. Sonte ne festojmë, japim dashuri për njëri-tjetrin, mirënjohje, respekt, admirim, por në mënyrë të pamohueshme jemi të vetëdijshëm se çdo i ri, çdo student, çdo biznesmen, çdo punëtor, çdo punonjës, çdo fermer që jeton me djersën dhe mundin e tij përballoi një vit sfilitës gjatë vitit 2022,” – u shpreh Berisha.

Sipas kryedemokratit tiparet kryesore të vitit që po lëmë pas do jenë vendosja e monizmit të plotë dhe vjedhja gjer në palcë e shqiptarëve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?