English

Bllokuan seancën, PS kërkesë për masë disiplinore ndaj dy deputeteve

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Partia Socialiste ka bërë kërkesë për masë disiplinore ndaj dy deputeteve të PD-së.

- Advertisement -

Bëhet fjalë për Albana Vokshin dhe Elda Hotin.

Mësohet se sot në orën 15:00 do të mblidhet Sekretariati i Etikës për vendimin.

PS ka bërë këtë kërkesë, pasi tensioneve të krijuar në Kuvend ku dy deputetet bllokuan seancën.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

  • Etiketimet
  • ps

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×