Çifti i lumtur me 22 vite diferencë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Alexandra ra në dashuri me një burrë pothuajse me dyfishin e moshës së saj, saktësisht 22 vite më të madh dhe gjithçka nisi nga dashuria për tatuazhet.

Alexandra Cornish, 24 vjeç, u takua me Andrew Chan, 46 vjeç, në shkurt 2022 ndërsa ai po udhëtonte në Sydney. Andrew, një pronar firme rekrutimi që jeton midis Singaporit, Hong Kongut dhe Sidneit, po kërkonte të bënte një tatuazh në udhëtimet e tij kur hasi në sallonin e tatuazheve ku Alexandra punonte. Madje ai kërkoi të tatuazhit t’i shtoheshin edhe me shume detaje ne mënyrë që të kalonte sa më shumë kohë me Alexandrën.

Ata u lidhën brenda disa ditësh dhe tani, çifti janë më të lumtur se kurrë, madje bëjnë edhe video në TikTok së bashku, ku kanë tërhequr qindra mijëra shikime falë diferencës në moshë. Një video në TikTok, e titulluar “Ai definitivisht nuk duket”, fitoi 427.700 shikime dhe 41.600 pëlqime ndërsa çifti shfaq diferencën e tyre në moshë

- Advertisement -

Një shikues komentoi: “Vajza ime është 22 vjet më e vogël se unë. Diferencë shumë e pakëndshme në moshë”.

“Trupi i tij ka ndalur së prodhuari kolagjen kur ajo po lindte…”

Një person tha: “Këto janë nga ato lidhje që mund t’i kuptojë vetëm Leo diCaprio.”

Në fakt ajo që është më e zakonshme për ata është fakti që më shumë i ofendojnë për racën tonë sesa për moshën…

 


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Iu largua gruaja, shtetasi në Kosovë i vendos flakën pronës së familjarëve të saj

Një person është arrestuar nën dyshimin se ia vuri flakën qëllimisht një lokali në qytetin verior të Kosovës, Zubin Potok. Sipas Policisë së Kosovës, ngjarja...

Tornadot dhe stuhitë e mëdha, raportohet për gjashtë të vdekur në SHBA

Tornadot dhe stuhitë e mëdha e kanë goditur Tenesin të shtunën mbrëma, duke i lënë të vdekur së paku gjashtë njerëz. Moti ekstrem në disa...

Kongresi i PS/ Qafoku: Me opozitën e shpartalluar, Rama mund të bëjë ç’të dojë

Gazetari Roland Qafoku është shprehur se kryeministri Edi Rama mund të bëjë çfarë të dojë, kur përballë ka opozitën e cila sipas tij është...

TË FUNDIT

Iu largua gruaja, shtetasi në Kosovë i vendos flakën pronës së familjarëve të saj

Një person është arrestuar nën dyshimin se ia vuri flakën qëllimisht një lokali në qytetin verior të Kosovës, Zubin Potok. Sipas Policisë së Kosovës, ngjarja...

Tornadot dhe stuhitë e mëdha, raportohet për gjashtë të vdekur në SHBA

Tornadot dhe stuhitë e mëdha e kanë goditur Tenesin të shtunën mbrëma, duke i lënë të vdekur së paku gjashtë njerëz. Moti ekstrem në disa...

Kongresi i PS/ Qafoku: Me opozitën e shpartalluar, Rama mund të bëjë ç’të dojë

Gazetari Roland Qafoku është shprehur se kryeministri Edi Rama mund të bëjë çfarë të dojë, kur përballë ka opozitën e cila sipas tij është...

Vrasja e Elton Javorit në Fier, gjendet automjeti i përdorur dhe arsenal armësh

Vrasja e Elton Javorit në Fier, gjendet automjeti i përdorur nga autorët dhe arsenal armësh Është gjetur automjeti i përdorur në vrasjen e 41-vjeçarit Elton...

Akuzohen për kultivimin e 250 bimëve narkotike, arrestohen 2 persona në Elbasan

Dy shtetas në Elbasan kanë rënë në prangat e Policisë, pasi dyshohet se janë autorë të kultivimit të 250 bimëve narkotike, në muajin qershor,...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×