English

Ç’po ndodh në takimin në Ohër?

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Korrespondenti i Euronews Albania, Kosovë Gjoci raportoi nga Ohëri aty ku sot pritet të mbahet takimi mes Kurtit, Vuçiç, Borrell, Lajçak, si dhe përfaqësuesit e SHBA-së.

- Advertisement -

“Që nga mëngjesi ka pasur një lloj vonese në agjendën e parashikuar, më shumë për çështje krejt tenike dhe të gjitha takimet kanë pasur vonesa dhe kanë zgjatur më shumë nga sa është pritur. Kjo ka bërë që të ketë vonesa në takimet që po mbahen,” – u shpreh Gjoci.

Joseph Borrell deklaroi më herët se nuk do të ketë një konferencë për media me gazetarë, por do të ketë thjesht një deklaratë ku do të tregojë se çfarë ka ndodhur pas takimeve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?