Trump kërcen në dasmën e së bijës, Tiffany Trump martohet mes luksit me miliarderin

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Edhe pse problemet me drejtësinë janë të shumta edhe pse republikanët e fajësojnë për rezultatin e dobët në zgjedhje, në familjen Trump ka gëzim.

Vajza e ish-presidentit Tiffany është martuar me miliarderin Michael Boulos.

Një dasmë e cila u zhvillua mes luksit në kompleksin Mar a Lago në Florida.

- Advertisement -

Pa dyshim sytë ishin tek çifti, i cili hapi mbrëmjen me një vallëzim.

E më pas në skenën e vallëzimit doli edhe ish-presidenti Trump i cili kërceu me bashkëshorten Melani nën tingujt e muzikës së Frank Sinatra  ‘Strangers in the Night’

Teksa kërcenin Trump shihej duke i pëshpëritur në vesh gruas së tij e më pas i dhuroi një puthje.

Si të gjithë të ftuarit ish-presidenti kishte veshur një smoking dhe papion të zi. E padyshim vëmendje mori edhe Ivanka Trump, vajza e Madhe e manjatit veshur me elegancë.

Tiffany dhe Boulos  i cili është 4 vite më i vogël se nusja u takuan në vitin 2018 në Mikonos të Greqisë gjatë një eventi organizuar nga Lindsay Lohan.

Tiffany, është vajza që ish-presidenti e ka me aktoren aktores Marla Maples, me të cilën u martua në vitin 1993.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

SHBA-BE kërcënojnë Kurtin: O paqe e përhershme, o kthim pas për Kosovën

Albanian Post ka siguruar një dokument disafaqësh që shpjegon me një gjuhë tejet të drejtpërdrejtë, ndarë në sektorë dhe pika konkrete, tregohet se çka...

“Serbia njeh së shpejti Kosovën!” Ja kur arrihet marrëveshja përfundimtare

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk e sheh të nevojshëm krijimin e asociacionit të komunave me shumicë serbe, por është i gatshëm për të...

Vrasja e të riut me ngjyrë nga policia rikthen protestat në SHBA

Një ditë pasi autoritetet e Memfisit publikuan videon që implikon katër oficerë policie në rrahjen brutale të një djali me ngjyrë Tire Nichols, valët e...

TË FUNDIT

SHBA-BE kërcënojnë Kurtin: O paqe e përhershme, o kthim pas për Kosovën

Albanian Post ka siguruar një dokument disafaqësh që shpjegon me një gjuhë tejet të drejtpërdrejtë, ndarë në sektorë dhe pika konkrete, tregohet se çka...

“Serbia njeh së shpejti Kosovën!” Ja kur arrihet marrëveshja përfundimtare

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk e sheh të nevojshëm krijimin e asociacionit të komunave me shumicë serbe, por është i gatshëm për të...

Vrasja e të riut me ngjyrë nga policia rikthen protestat në SHBA

Një ditë pasi autoritetet e Memfisit publikuan videon që implikon katër oficerë policie në rrahjen brutale të një djali me ngjyrë Tire Nichols, valët e...

Donald Trump nis fushatën, mohon humbjen në 2020: Jam presidenti që mund të fitojë

Njoftimi i Donald Trump se ai do të kandidojë për president të SHBA-së në vitin 2024 nuk ishte vetëm një dëshirë apo një dredhi...

Izrael, protesta kundër ndryshimeve që mund të dobësojnë sistemin gjyqësor

Për të katërtën javë rresht, dhjetëra mijëra izraelitë protestuan në të gjithë vendin kundër qeverisë. Demonstruesit mbanin në duar flamuj dhe brohorisnin "Jo diktaturës" dhe "Duam demokraci". Protesta...


Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×