Debat në studio, Hoxha i nxjerr foton zyrtarit të policisë: Po kësaj çdo i bëni?

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetari Artan Hoxha është përplasur me zyrtarin e policisë Gentian Mullaj në lidhje me kamerat e vendosura nga grupet kriminale në territorin e vendit tonë.

I ftuar në emisionin “Review” në Euronews Albania, Hoxha tha se kamera ka dhe në pyll dhe sipas tij jo të gjithë mund të arrihen të hiqen nga policia.

Kjo gjë u kundërshtua nga Mullaj.

- Advertisement -

Pjesë nga biseda:

Hoxha: Policia mund të kërkoj akses mbi ato kamera, jo ta ndalojë.

Mullaj; Kryesisht kamerat në Shkodër kanë qenë të lidhura me celular.

Hoxha: Shiko këtë kamer, është në pyll. Është e lidhur me panel diellor.

Mullaj: Dy kamera të tilla vjet i kemi heq në Kukës.

Hoxha: Nëse ne mendojmë se do heqim kamerat në çdo vend, nuk do shkojmë askund.

Mullaj: Do heqim aty ku ne dyshojmë

Hoxha: Në pyll

Mullaj: Dhe ato do i heqim.

LEXONI GJITHASHTU: 

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kurti falenderon kryetarin e ngujuar: Po tregon qendresë shembullore për rend e ligj

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka shkruar se kryetari i komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi, çdo ditë merr mesatarisht nga dhjetë kërkesa të ndryshme...

“Po pengon implementimin e marrëveshjes që firmosi vetë”, Lushaku kritikon Kurtin

Jehona Lushaku ishte këtë të diel e ftuar në një lidhje direkte për emisionin “Review” në Euronews Albania për të folur rreth tensioneve të...

“Kryetarin e komunës e ngujuan në zyrë”, Krasniqi ngre pyetjen: A ja vlen përplasja

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ngriti këtë të diel disa pikëpyetje në emisionin “Review” sa i takon situatës së krijuar në...

TË FUNDIT

Kurti falenderon kryetarin e ngujuar: Po tregon qendresë shembullore për rend e ligj

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka shkruar se kryetari i komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi, çdo ditë merr mesatarisht nga dhjetë kërkesa të ndryshme...

“Po pengon implementimin e marrëveshjes që firmosi vetë”, Lushaku kritikon Kurtin

Jehona Lushaku ishte këtë të diel e ftuar në një lidhje direkte për emisionin “Review” në Euronews Albania për të folur rreth tensioneve të...

“Kryetarin e komunës e ngujuan në zyrë”, Krasniqi ngre pyetjen: A ja vlen përplasja

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ngriti këtë të diel disa pikëpyetje në emisionin “Review” sa i takon situatës së krijuar në...

“Turistët po anulojnë vizitat në Kosovë”, Krasniqi: Kanë frikë se është si Ukraina

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi tha për emisionin “Review” në Euronews Albania, se e gjithë situate e krijuar në veri të...

Analisti Bytyçi: Si ndryshuan 180 gradë deklaratat e ndërkombëtarëve për Kosovën

Analisti Enver Bytyçi ishte këtë të diel në “Review”, në Euronews Albania për të folur rreth situatës së tensinuar në Kosovë. Ai tha se...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×