English

Dhuna ndaj avokatit të Berishës, ministri Manja: Meriton ndëshkimin e drejtësisë!

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur mëngjesin e sotëm, ku u dhunua brutalisht avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjesi.

- Advertisement -

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Manja thotë se çdo formë dhune mbi avokatët meriton ndëshkimin e drejtësisë.

Ai thotë gjithashtu se mbështet deklaratën e Dhomës Kombëtare të Avokatisë për dhunën e ushtruar mbi avokatin Sokol Mëngjesi.

Reagimi i Manjës:

Çdo formë dhune mbi avokatët meriton ndëshkimin e drejtësisë!

Mbështes fjalë për fjalë Dhomën Kombëtare të Avokatisë, për dhunën e ushtruar mbi avokatin dhe pedagogun, Sokol Mëngjesi!

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?