English

Dhunohet një oficer i krimit ekonomik të drejtorisë vendore në Korçë, detajet e para

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dhunohet një oficer i krimit ekonomik të drejtorisë vendore të qarkut Korçë.

- Advertisement -

Burime të siguruara pranë kësaj drejtorie thanë se sherri ka nisur në një lokal në qytetin e Korçës e më pas ka shkuar deri në përdorimin e grushteve dhe mjeteve të tjera.

Policia ka shoqëruar dhunuesin dhe po merret në pyetje për të sqaruar rrethanat e kësaj ngjarjeje.

Për momentin i njëjti burim tha se sherri ka ardhur për motive banale.

Ndërkohë një tjetër raste ka ndodhur para pak minutash, ku në spitalin rajonal të Korçës është paraqitur një 18 vjeçar i dhunuar.

Burime nga spitali bëjnë me dije se 18 vjeçari ka marrë plagë në kokë, mendohet të jetë goditur me shkop bejsbolli. Ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?