English

“E mori e ëma”- Gazetari: Sa vjeç ishte e mitura kur u lidh me të riun në Pogradec

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetari i Euronews Albania, Xhensil Shkëmbi ka zbuluar të tjera detaje lidhur me ngjarjen e rëndë ku një 12-vjeçare u abuzua seksualisht nga një 29-vjeçar.

- Advertisement -

Përmes një lidhje në emisionin “Good Morning Albanians”, Shkëmbi tha se e mitura ishte 10 vjeçe kur nisi lidhjen me të riun.

Ai tha gjithashtu se ishte e ema e 12-vjeçares e cila e kishte marrë me vete të miturën 3 vite më parë, kur kishte shkuar të bashkëjetonte me të atin e 29-vjeçarit.

“Ka qenë Policia ajo që fillimisht ka lajmëruar arrestimin e 29-vjeçarit për kryerje të marrëdhënieve seksuale me të mitur. Ka qenë e ëma e 12 vjeçares ajo që ka bërë raportimin në Polici. E ëma e 12 vjeçares ka bashkëjetuar për gati 3 vite me të atij e 29 vjeçarit.

Ajo me vete ka marrë edhe vajzën të cilën e kishte me ish-bashkëshortin dhe kanë shkuar në fshatin Vërdovë. Aty ka nisur gjithçka mes minorenes 10-vjeçares në atë kohë dhe 27-vjeçarit në atë kohë. Fillimisht në prani të psikologes  minorenia ka mohuar kategorikisht”, tha Shkëmbi.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?