English

E zuri poshtë makineria e ambalazhit, humb jetën 26-vjeçarja shqiptare në Itali

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një shqiptare ka humbur jetën sot në Treviso të Italisë gjatë orarit të punës në një kompani prodhimi ushqimesh të ngrira.

- Advertisement -

Anila Grishaj ishte dhe nëndrejtoreshë e kompanisë.

Një makineri ambalazhimi e blerë së fundmi e ka goditur duke i shkaktuar lëndime të rënda që i kanë marrë jetën 26-vjeçares.

Shkaqet e aksidentit, siç bën me dije policia, janë ende nën hetim.

Autoritetet kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?