English

Edi Paloka ironizon Alibeajn: Në 3 muaj nuk gjete dot kandidatë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka thotë se në 3 muaj, Enkelejd Alibeaj nuk gjeti dot kandidatë për zgjedhjet lokale të 14 majit.

- Advertisement -

Në emisionin “Now” në Euronews Albania, Paloka u shpreh se ata që i shkojnë nga pas Alibeajt, nuk votojnë kandidatët e Primareve.

“Nuk ka pasur as 3 orë, as 3 ditë, por ka pasur të paktën 3 muaj Alibeaj për t’i gjetur  kandidatët dhe nuk gjeti dot kandidatë. Nuk mendoj se po na bën favor. Unë nuk besoj nse ato pak kokrra që votojnë ose i shkojnë pas Alibeajt, nuk besoj se do të votojnë kandidatët e Partisë Demokratike dhe Sali Berishës. Ajo që e them me garanci, nuk kanë bërë asgjë në favor të Partisë Demokratike”, theksoi ai.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×