English

EMRI| U aksidentua teksa punonte në minierën e Bulqizës, humb jetën 60-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 60-vjeçar ka humbur jetën pasi është aksidentuar teksa punonte në minierën e Bulqizës.

- Advertisement -

Policia tha se rreth orës 11.30, është dërguar në spital pa shenja jete, shtetasi Zeni Muratirreth 60 vjeç, i cili dyshohet se është aksidentuar gjatë punës në një subjekt minerar, në Bulqizë.

Policia po shoqëron personat përgjegjës, ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave dhe dokumentimin e ngjarjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?