English

FOTO/ Kush janë babë e bir që u ekzekutuan në Shkodër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Euronews Albania ka siguruar fotot e Gjokë dhe Eduart Gurra, babë e bir që u vranë pasditen e sotme me armë zjarri në Shkodër.

- Advertisement -

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Sumë, Njësia Administrative Pult, ku deri më tani ende nuk dihen detaje në lidhje me vrasjen e 57 vjeçarit dhe djalit të tij, 31 vjeç, banues në lagjen “Partizani”, Shkodër.

Gjokë dhe Eduart Gurra

Pak më parë gazetari i Euronews Albania Teodor Gjerga tha në një lidhje direkte se mbrëmjen e djeshme dy viktimave u ishte djegur shtëpia që kishin në këtë zonë, ndërsa ditën e sotme, kur ata kishin shkuar për të parë dëmet në banesë ishin ekzekutuar.

Shërbimet e Policisë dhe Grupi hetimor janë nisur menjëherë për në vendngjarje.

Me mbërritjen e shërbimeve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes do të japim përsëri njoftim më të detajuar.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?