English

Gjendet i pajetë një person në aksin Elbasan-Peqin, dyshimet e para

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mëngjesin e sotëm, një person i pajetë është gjetur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Paper.

- Advertisement -

Dyshohet se personi ka humbur jetën, pasi është aksidentuar nga një drejtues automjeti.

Ky i fundit pas ngjarjes së rëndë është larguar nga vendi i ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 22.12.2022, në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Paper, është gjetur i pajetë, në rrugë, një shtetas ende i paidentifikuar.

Nga veprimet hetimore paraprake dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën pasi është aksidentuar nga një drejtues automjeti, ende i paidentifikuar, i cili është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, identifikimin e viktimës, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të automjetit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?