English

Goditi me grusht dhe kërcënoi mjekun, arrestohet 32-vjeçari i shpallur në kërkim

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Kukësit ka arrestuar një person të shpallur në kërkim për “Plagosja e rëndë me dashje” dhe “Kanosja për shkak të detyrës”.

- Advertisement -

Në vijim të punës për lokalizimin dhe kapjen e shtetasve të shpallur në kërkim, në pranga u vu shtetasi A. H., 32 vjeç, banues në Kukës.

Ky shtetas më datë 16.05.2024, ka kanosur dhe goditur me grusht, për shkak të detyrës, mjekun D. R., 58 vjeç.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?