English

Hapet aksi Thumanë-Kashar, Rama: I aksesueshëm pas orës 19:00

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Këtë të diel në orën 19:00 do të hapet aksi Thumanë-Kashar për qarkullimin e automjeteve.

- Advertisement -

Lajmin e bëri me dije kryeministri Edi Rama i cili ka publikuar pamje të këtij aksi duke thënë se hapja e tij do të zhvillojë më tej turizmin.

“Mirëmëngjes! Me këtë fluturim mbi Thumanë-Kashar për të shijuar atë që është ndërtuar në tokë, një aks rrugor që na shërben të gjithëve dhe zhvillimit të mëtejshëm të turizmit duke qenë i aksesueshëm për të gjithë nga sot prej orës 19:00, ju uroj të diel të mbarë,” shkruan Rama.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?