Hoxha-Breçanit: Bëre gabim që pamjet e vrasjes së Artan Santos ia dhe policisë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ish-shefi i policisë Erzen Breçani i ftuar në emisionin “Review” në Euronews Albania i tha gazetarit Artan Hoxhës se pamjet e vrasjes së Artan Santos para se të ia dorëzonte atij ia dha policisë edhe pse gazetari ia kishte kërkuar.

Hoxha i përgjigj se bëri gabim që ia dha policisë pasi autori sot e kësaj dite ende nuk është kapur.

Gazetari theksoi se po ti kishte pamjet do i kishte publikuar.

- Advertisement -

Pjesë nga biseda:

Erzen Breçani- Artan Hoxhës: Ti mi ke kërkuar kamerat edhe atë ditë që u vra Artan Santos por ja dërgova policisë para pastaj ti kam dhënë ty.

Artan Hoxha: Gabim ke bërë duhet të mi kishe dhënë mua para, se autori nuk është kapur ende. Pamjet do i kishim publikuar më parë.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Merrte ryshfet për kalimet e personave që kishin ndalesa, arrestohet inspektori

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (Rajoni Durrës-Kavajë) ekzekutoi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës për caktimin e masës së sigurimit “Arrest me burg”...

Britania dhe Polonia do të ndërtojnë fshatra të përkohshme në Ukrainë

Britania e Madhe dhe Polonia do të ndërtojnë dy fshatra të përkohshme në perëndim dhe qendër të Ukrainës, për t’iu ofruar strehim atyre që...

Rikthehet frika e hasmërive mes fiseve në Rrëshen, si u qëllua nipi i Kastriot Reçit

Policia ka arrestuar njërin prej autorëve të ngjarjes së mbrëmjes së të dielës në Rrëshen, ku u qëllua me armë automjeti me të cilin...

TË FUNDIT

Merrte ryshfet për kalimet e personave që kishin ndalesa, arrestohet inspektori

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (Rajoni Durrës-Kavajë) ekzekutoi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës për caktimin e masës së sigurimit “Arrest me burg”...

Britania dhe Polonia do të ndërtojnë fshatra të përkohshme në Ukrainë

Britania e Madhe dhe Polonia do të ndërtojnë dy fshatra të përkohshme në perëndim dhe qendër të Ukrainës, për t’iu ofruar strehim atyre që...

Rikthehet frika e hasmërive mes fiseve në Rrëshen, si u qëllua nipi i Kastriot Reçit

Policia ka arrestuar njërin prej autorëve të ngjarjes së mbrëmjes së të dielës në Rrëshen, ku u qëllua me armë automjeti me të cilin...

Sulmohet me raketa ruse një kopsht e një shkollë në Ukrainë

Një sulm me raketa ruse dëmtoi një kopsht fëmijësh dhe një shkollë në qytetin Kramatorsk në rajonin Donetsk të Ukrainës lindore mbrëmjen e  të...

Pamjet e aksidentit të frikshëm bëhen virale, mjeti fluturon në ajër në autostradë

Një aksident i frikshëm automobilistik ka ndodhur pak ditë më parë në një autostradë në SHBA. Pamjet e aksidentit janë bërë virale në rrjet për shkak...


Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×