“Humba kujdestarinë e fëmijës prej skenave të nxehta”, rrëfimi prekës i Sharon Stone

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Aktorja Sharon Ston ka rrëfyer se për shkak të paragjykimit të gjykatësit, ajo humbi kujdestarinë e djalit të saj. Shkak për këtë sipas aktores së njohur është bërë filmi “Basic Instict”.

Shton thekson se ky film u përdor si një armë kundër saj në divorcin gjatë vitit 2004, kur djali i saj në atë kohë ishte 4 vjeç.

“Humba kujdestarinë e fëmijës tim. Gjykatësi pyeti fëmijën tim, djalin tim të vogël ‘a e di që mamaja jote bën filma seksi’, ishte në një formë që unë ta kuptoja se çfarë lloj prindi isha që e bëra atë skenë. Tani njerëzit dalin vazhdimisht në televizor të zhveshur, e unë për këtë humba kujdestarinë e djalit tim. A nuk është tallje?!”, është shprehur Sharon Stone duke shtuar se kjo ngjarje “i theu zemrën”.

- Advertisement -

Aktorja edhe më herët ka rrëfyer se nuk mendonte se pjesët e saj intime do të shfaqeshin në film, duke e cilësuar publikimin e videos në film si një pabesi.

 

LEXONI GJITHASHTU

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Gërryenin me mjete të rënda shtratin e lumit Mat e Xibër, procedohen 2 persona

Gërryenin me mjete të rënda shtratin e lumit Mat e përroin Xibër, procedohen 2 persona Policia e Matit ka çuar për ndjekje penale 2 persona...

Tensionet në Veri, Kodheli: Për faj të politikës, ndërkombëtarët po ndihmojnë

Zv. presidentja e Asamblesë Parlamentare në NATO, Mimi Kodheli tha në një intervistë për Euronews Albania se qetësia dhe mençuria me të cilën përfaqësuesit...

“Reflekton” Kurti! Lë të hapur mundësinë e zgjedhje të reja në Veri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti gjatë një fjale të mbajtur në forumin e Bratislavës e la të hapur mundësinë për zgjedhje të reja në...

TË FUNDIT

Gërryenin me mjete të rënda shtratin e lumit Mat e Xibër, procedohen 2 persona

Gërryenin me mjete të rënda shtratin e lumit Mat e përroin Xibër, procedohen 2 persona Policia e Matit ka çuar për ndjekje penale 2 persona...

Tensionet në Veri, Kodheli: Për faj të politikës, ndërkombëtarët po ndihmojnë

Zv. presidentja e Asamblesë Parlamentare në NATO, Mimi Kodheli tha në një intervistë për Euronews Albania se qetësia dhe mençuria me të cilën përfaqësuesit...

“Reflekton” Kurti! Lë të hapur mundësinë e zgjedhje të reja në Veri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti gjatë një fjale të mbajtur në forumin e Bratislavës e la të hapur mundësinë për zgjedhje të reja në...

A do të takohesh me presidentin Vuçiç? Kurti përgjigjet nga Bratislava

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti mori pjesë këtë të mërkurë në forumin që u mbajt për Ballkanin Perëndimor në Bratislavë. Gjatë fjalës në panelin përballë...

Macron: Kosova mban përgjegjësi për trazirat në Veri

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, tha se autoritetet e Kosovës "mbajnë përgjegjësi për trazirat, të cilat janë rritur ndjeshëm" në veri të Kosovës, që...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×