English

I plagosuri në spital s’tregon rrethanat e ngjarjes, në pranga 3 persona

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

1 person i cili i plagosur në këmbë shkoi për mjekim në spital, është arrestuar nga policia e Elbasanit.

- Advertisement -

Dyshohet se plaga e tij ishte bërë nga një armë zjarri  dhe pasi nuk tregoi rrethanat e ngjarjes ai u vu në pranga.

Edhe dy shokët e tij u arrestuan për moskallëzim krimi.

Bëhet fjalë për F. M., 35 vjeç, Sh. H., 33 vjeç dhe M. G., 30 vjeç, të tre banues në lagjen “5 Maji”, Elbasan.

Grupi hetimor nuk ka gjetur asnjë send të kundraligjshëm, gjatë kontrollit në vendin e ngjarjes të pretenduar nga 35-vjeçari, bën me dije policia.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?