English

Aksident në Shkodër, 4 makina përplasen më njëra-tjetrën, dy të plagosur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Hani Hotit.

- Advertisement -

Katër automjete janë përplasur me njëra tjetrën pranë fshatit Aliaj, e për pasojë janë plagosur 2 persona.

Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe autoambulanca për të dhënë ndihmen e parë përsonave të plagosur.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?