English

EMRI| Identifikohet 30-vjeçarja që u gjet e mbytur në Kukës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia ka identifikuar gruan që u gjet e mbytur 1 ditë më parë në breg të liqenit të Fierzës.

- Advertisement -

Përmes një njoftimi për mediat policia e Kukësit bëri me dije se bëhet fjalë për shtetasen Elda Arapi, 30 vjeçe, banuese në Pojan, Korçë.

“Në vijim të informacionit të dhënë ditën e djeshme, për një shtetase që u konstatua e pajetë në vendin e quajtur “Shtrazë”, në bregun e liqenit të Fierzës, ju informojmë se u bë i mundur identifikimi i shtetases E. A., 30 vjeçe, banuese në Pojan, Korçë”, bëri me dije policia.

Nga këqyrja e trupit të pajetë nuk janë konstatuar shenja dhune dhe policia dyshon se kjo shtetase mund të jetë vetëmbytur.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Kukës.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?