Jennifer Lopez: Kur Ben dhe unë u ndamë, mendova se do të vdisja 

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Jennifer Lopez dhe dashuria e saj shumëvjeçare, aktori Ben Affleck, u martuan këtë verë pasi rindezën romancën e tyre vitin e kaluar.

Këngëtarja, e cila së fundmi paralajmëroi vazhdimin e albumit në të cilin këndoi për dashurinë e tyre njëzet vjet më parë, ka kujtuar periudhën pas ndarjes së tyre prej kohësh.

Ajo tha se më pas, deri në pajtimin e tyre, nuk pranoi të këndonte këngë nga albumi i saj.

- Advertisement -

“Ishte kaq e dhimbshme kur u ndamë. Kur e anuluam atë dasmë 20 vjet më parë, zemra ime u thye si kurrë më parë. Sinqerisht, mendova se do të vdisja”, tha këngëtarja në një intervistë të fundit për Apple Music.

Kënga e saj “I’m Glad”, nga ai album, tregon për fillimin e romancës së saj me Affleck dhe Ben u shfaq edhe në videoklipin e këngës “Jenny from the Block”, transmeton Yahoo Entertainment.

Fatkeqësisht, disa muaj pas publikimit të albumit, çifti u nda, por u pajtuan përsëri vitin e kaluar.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Erzen Breçani: Si kamerat e sigurisë dekonspiruan operacionin në Fushë-Krujë

Ish-shefi i policisë Erzen Breçani është shprehur se shumë herë kamerat e sigurisë kanë dekonspiruar operacionet policore në Fushë-Krujë. I ftuar në emisionin “Review” në...

Pedagogu i kriminalistikes: 1 milion kamera, Elbasani problem por Tirana….

Pedagogu Ervin Karamuço është shprehur se janë rreth 1 milion kamera të vendosura në të gjithë territorin e republikës së Shqipërisë. I ftuar në emisionin...

Hoxha-Breçanit: Bëre gabim që pamjet e vrasjes së Artan Santos ia dhe policisë

Ish-shefi i policisë Erzen Breçani i ftuar në emisionin “Review” në Euronews Albania i tha gazetarit Artan Hoxhës pamjet e vrasjes së Artan Santos...

TË FUNDIT

Erzen Breçani: Si kamerat e sigurisë dekonspiruan operacionin në Fushë-Krujë

Ish-shefi i policisë Erzen Breçani është shprehur se shumë herë kamerat e sigurisë kanë dekonspiruar operacionet policore në Fushë-Krujë. I ftuar në emisionin “Review” në...

Pedagogu i kriminalistikes: 1 milion kamera, Elbasani problem por Tirana….

Pedagogu Ervin Karamuço është shprehur se janë rreth 1 milion kamera të vendosura në të gjithë territorin e republikës së Shqipërisë. I ftuar në emisionin...

Hoxha-Breçanit: Bëre gabim që pamjet e vrasjes së Artan Santos ia dhe policisë

Ish-shefi i policisë Erzen Breçani i ftuar në emisionin “Review” në Euronews Albania i tha gazetarit Artan Hoxhës pamjet e vrasjes së Artan Santos...

Erzen Breçani debat te ashpër me zyrtarin e policisë: I ke kontrolluar shkollat?

Ish-shefi i policisë Erzen Breçani ka debat   uar me zyrtarin e policisë Gentian Mullaj në lidhje me kamerat e sigurisë. Breçani tha se sa më...

Artan Hoxha: Si e morëm vesh që Jan Prengën e rrëmbyen dhe e vranë

Gazetari Artan Hoxha tregoi se si e morën vesh që Jan Prengën e kishin rrëmbyer, vrarë dhe zhdukur. I ftuar në emisionin “Revieë” në Euroneës...


Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×