English

Kaos në Kuvend, Ervin Salianji hedh tymuese në sallë. Qëllohet me karrige

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Seanca e ditës së sotme në Kuvend është shoqëruar me tensione dhe përplasje mes deputetëve socialistë dhe atyre demokratë.

- Advertisement -

Teksa foltorja e Kuvendit është rrethuar nga karriget dhe disa deputetë janë në këmbë, Ervin Salianji ka hedhur foltore në sallë.

Në këtë moment ka ndërhyrë dhe një nga gardistët që ka shkuar për të marrë flakadanin, por që është përplasur me Salianjin i cili e ka ndjekur dhe më pas ka qëlluar me karrige.

Ndërsa deputetët e PD-së godasin tavolinat, Lindita Nikolla ka kaluar në votim projekt-ligjet e parashikuara për ditën e sotme, të cilat po votohen nga mazhoranca.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?