Këlliçi-qytetarëve: Votoni, zgjedhjet janë të një rëndësie jetike për kryeqytetin

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kandidati për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi u ka bërë thirrje sërish qytetarëve që të dalin të votojnë.

Në një deklaratë për mediat ai theksoi se këto zgjedhje janë të një rëndësie jetike për kryeqytetin.

Ai shtoi se duhet të kalohet shifra 40% e pjesëmarrjes së votuesve.

- Advertisement -

“I drejtoj një thirrje të gjithë qytetarëve, dilni merrni pjesë masivisht në votime. Është një shans i artë që duhet ta kap çdo i ri dhe e re në qytet. Këto zgjedhje janë të një rëndësie jetike për kryeqytetin.

Shifrat e para tregojnë se jemi në kufijtë e 40% të pjesëmarrjes, do të duhet të kalojmë këtë shifër duke e rritur pjesëmarrjen.  Finalja po luhet, tashmë mbetet vetëm për të festuar. Dilni votoni, ndryshimi është në duart tuaja”- tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Tentoi vetëvrasjen nga ura pas ndarjes nga e dashura, shpëtohet lojtari i njohur

Pas disa orësh negociata me policinë dhe komunikim me psikologun është bërë i mundur qetësimi i futbollistit Aleksis Beka Beka, i cili kërcënonte se...

NATO njofton shtimin e trupave të KFOR-it në Kosovë

Shefi i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka njoftuar përmes një postimi në Tëitter se do të ketë një shtim të forcave të KFOR-it në Kosovë. Stoltenberg...

VIDEO| Momenti kur arrestohet ushtari i Laert Haxhiut, zbërtheu grupin e vrasësve

Euronews Albania, ka siguruar me video momentin e arrestimit të Artan Tafanit, bashkëpunëtor i drejtësisë, që çoi në zbulimin e disa vrasjeve dhe shpërthimeve...

TË FUNDIT

Tentoi vetëvrasjen nga ura pas ndarjes nga e dashura, shpëtohet lojtari i njohur

Pas disa orësh negociata me policinë dhe komunikim me psikologun është bërë i mundur qetësimi i futbollistit Aleksis Beka Beka, i cili kërcënonte se...

NATO njofton shtimin e trupave të KFOR-it në Kosovë

Shefi i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka njoftuar përmes një postimi në Tëitter se do të ketë një shtim të forcave të KFOR-it në Kosovë. Stoltenberg...

VIDEO| Momenti kur arrestohet ushtari i Laert Haxhiut, zbërtheu grupin e vrasësve

Euronews Albania, ka siguruar me video momentin e arrestimit të Artan Tafanit, bashkëpunëtor i drejtësisë, që çoi në zbulimin e disa vrasjeve dhe shpërthimeve...

“Përgatita personalisht gjithçka më 24 shtator”, Radoiçiç: Arsyeja e sulmit

Milan Radoiçiç e ka pranuar se ka qenë në fshatin Banjskë të Zveçanit më 24 shtator dhe se ka bërë të gjitha përgatitjet logjistike...

Milan Radoiçiç konfirmon pjesëmarrjen dhe organizimin e sulmit në Banjskë

Millan Radoiçiç ka pranuar pjesëmarrjen dhe organizimin e sulmit në Basnjkë më 24 shtator. Përmes një letre të lexuar nga avokati i tij Goran Petronijeviç...

Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×