English

Korçë| 55-vjeçari rrahu motrën, nipi i kthehet dajës. Të dy nën arrest

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 55-vjeçar ka dhunuar motrën e tij në Korçë. Në konflikt është përfshirë djali i të dhunuarës, i cili ka goditur dajën e tij (55-vjeçari që i rrahu të ëmën). Të dy janë arrestuar nga policia.

- Advertisement -

Babai dhe vëllai i djalit 29-vjeçar janë nën hetim gjithashtu, pasi nuk e qetësuan situatën, por u përfshinë në dhunë.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Pogradec arrestuan në flagrancë shtetasit I. Q., 55 vjeç dhe I. D., 29 vjeç, si dhe u referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasit T. D., 58 vjeç dhe E. D., 27 vjeç, banues në Pogradec. Gjatë një konflikti mes këtyre shtetasve dyshohet se shtetasi I. Q. ka ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tij, ndërsa 29-vjeçari (djali i motrës së shtetasit I. Q.) ka ushtruar dhunë fizike ndaj shtetasit I. Q. Në këtë konflikt janë përfshirë edhe dy shtetasit e tjerë T. D dhe E. D., babai dhe vëllai i 29-vjeçarit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?