English

Shiste lëndë narkotike në Korçë, 35-vjeçari përfundon në pranga

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Seksioni i antidrogës në DVP Korçë ka arrestuar mbrëmjen e djeshme, shtetasin Emiljano Selima, në afërsi të banesës së tij, pasi gjatë kontrollit i janë gjetur 16 doza heroinë.

- Advertisement -

Sipas burimeve, bëhet me dije se hetimi ka nisur rreth 1 muaj më parë pas indicieve të policisë, ndërsa arrestimi u finalizua ditën e djeshme.

35- vjeçari e shiste lëndën narkotike në lagjen 6 të qytetit. I arrestuari është i njohur për policinë pasi ka qenë i arrestuar më parë për vepra të ndryshme penale, dhe është me precedentë penalë. Pritet komunikata zyrtare nga policia e Korçës.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?