“Krijonte miqësi me familjarët”, detaje nga sjelljet e trajnerit përdhunues grek

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një trajner i arteve marciale në Greqi akuzohet për përdhunimin e 5 të miturve, nxënëse me të cilat punonte.

Mediat greke raportojnë se 44-vjeçari kërkonte të kishte marrëdhënie të ngushta dhe me familjarët e të miturve.

Një i afërm i një të riu kampion të arteve marciale, nxënës i tij, flet për protothema.gr për sjelljen e papërshtatshme që shfaqte me vajzat në shkollë, udhëtimet që bënte me disa prej tyre dhe marrëdhënien që mbante me një 17-vjeçare.

- Advertisement -

“Ai krijoi miqësi me familjet e fëmijëve. I mblidhte në shtëpinë e tij për të gatuar bashkë, bënte festa dhe të gjithë thoshin ‘sa djalë i mirë që është…’ dhe i besuan. Por gjatë gjithë ditës ai ecte me vajzat, i çonte e kthente në shkollë dhe i merrte me motoçikletën e tij. Stërvitja mbaroi dhe ai po i çonte në shtëpi me makinë, u bëri edhe gjeste të çuditshme, o zot. Kur një vajzë mbaronte stërvitje, ai e godiste në bel dhe kofshë, e godiste në të pasme”, thotë dëshmitari.

Në të njëjtën kohë, ai përshkruan edhe një udhëtim ku kishte shkuar mbesa e tij me 44-vjeçarin, gjatë të cilit ky i fundit ka rezervuar vetëm një dhomë dhe jo dy të ndryshme.

“Jam i sigurt që i ka bërë diçka fëmijës, e ka ngacmuar. Ajo në atë kohë ishte 14 vjeç dhe do të garonin jashtë vendit. Ai fjeti në të njëjtën dhomë me vajzën,” – tregon dëshmitari.

Ai shpjegon gjithashtu se si 44-vjeçari kërkonte të kishte marrëdhënie “të ngushta” jo vetëm me mbesën e tij, por edhe me vajza të tjera më të mëdha në klub. Me një vajzë 17-vjeçare, i arrestuari nuk ka nguruar të hyjë në një lidhje romantike.

“Në atë kohë në shkollë ishte një vajzë, rreth 17 vjeç, me të cilën ai kishte një lidhje të rregullt. Ishte pak para se të ndahej me ish-gruan e tij. I pamë duke ecur si çift, të gjithë e dinin se ishin çift. Por vetë vajza ka thënë që është marrë vesh me të”.

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Tensionet në Veri, Lajçak dhe Escobar vizitojnë Kosovën dhe Serbinë javën e ardhshme

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Miroslav Lajçak dhe i dërguari i posaçëm i SHBA-së për Ballkan...

UEFA konfirmon Marciniak/ Pjesë e tubimit politik, s’ka dënim për gjyqtarin polak

Symon Marciniak do të jetë gjyqtari kryesor në finalen e Ligës së Kampionëve mes Interit dhe Manchester City-t. Ky vendim është konfirmuar nga UEFA, me...

Bayerni nis revolucionin, vendos në shitje Mane, Sane dhe Gnabry

Drejtuesit e Bayernit të Mynihut kanë nisur revolucionin, ndërsa krahas shkarkimit të dyshes Kahn-Salihamidzic, tanimë është radha e rinovimit të skuadrës. Dështimi në sezonin 2022-2023...

TË FUNDIT

Tensionet në Veri, Lajçak dhe Escobar vizitojnë Kosovën dhe Serbinë javën e ardhshme

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Miroslav Lajçak dhe i dërguari i posaçëm i SHBA-së për Ballkan...

UEFA konfirmon Marciniak/ Pjesë e tubimit politik, s’ka dënim për gjyqtarin polak

Symon Marciniak do të jetë gjyqtari kryesor në finalen e Ligës së Kampionëve mes Interit dhe Manchester City-t. Ky vendim është konfirmuar nga UEFA, me...

Bayerni nis revolucionin, vendos në shitje Mane, Sane dhe Gnabry

Drejtuesit e Bayernit të Mynihut kanë nisur revolucionin, ndërsa krahas shkarkimit të dyshes Kahn-Salihamidzic, tanimë është radha e rinovimit të skuadrës. Dështimi në sezonin 2022-2023...

Shmanget kolapsi financiar në SHBA, Senati miraton rritjen e kufirit të borxhit

Më 2 qershor, Senati i Shteteve të Bashkuara të Amerikës miratoi projektligjin për rritje të tavanit të borxhit të SHBA-së, duke mundësuar që qeveria...

Ambasadores Yuri Kim i dorëzohet “ Çelësi i qytetit” në Gjirokastër

Gjatë një vizitë në qytetin e Gjirokastrës ambasadores amerikane Yuri Kim i është dorëzuar “Çelësi i qytetit”. Në pritjen e zhvilluar në Bashkinë e...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×